Rss
Logo
ADS
سایت های مرتبط
آمار سایت
بانک اطلاعات
درباره ما

تکواندو ایلام ٍ هیئت تکواندو شهرستان ایلام
ایمیل : tkdilam@yahoo.com

به وبلاگ هیئت تکواندو شهرستان ایلام خوش آمدید .
 • تاريخ : دوشنبه 28 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

هر نشانه اي  از طبيعت رمز آميز به تعبيري پيامي از پيام هاي قدسي قادر متعال بوده تا جان آكنده از نياز آدمي را به سوي فلاح و رستگاري رهبري نمايد و بدين سان بهار با همه عظمت و شكوه بي همانند خود تنها جلوه اي كوچك از كرامت لايزال و حكمت بي مثال خداوند بوده تا هم بندگان خويش را از دل انگيزترين مظاهر زيبايي متمتع ساخته و هم آنان را به سخاوت و بخشندگي در حق يكديگر ترغيب نمايد .

این نگرش، بیش از هر چیز به ما می آموزد، تا هرگز به شرایط مطلوب فعلی دلخوش نبوده و خدای ناخواسته مغرور نشویم. چرا که جهان همواره در تغییر است و آنان که در مقابل تغییر مقاومت ورزند، بازنده تاریخ خواهند بود. در فصل رویش دوباره طبیعت، ورزشکاران گرانقدر کوشش و تلاش بیشتر را در پیش گیرند و امید آن است در این راه، به مهربانی خورشید باشیم. در آغاز فصلی که، به سخاوتمندی و مهربانی خورشید لقب یافته است. تا سالی پر از شکوفه، سرسبزی و امید برای میهن عزیزمان رقم بزنیم. شادی و سر بلندی یکایک شما عزیزان در کنار اعضای با محبت خانواده هایتان آرزومندیم. شاد، سربلند و سلامت باشید.

 

هیئت تکواندو شهرستان ایلام • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 27 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

 

اردوی راهیان نور تکواندوکاران باشگاه معراج به منظور گرامیداشت یاد و خاطره دوران جنگ تحمیلی و شناخت هویت حقیقی هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

با همت مربیان باشگاه تکواندو معراج با همكاري سپاه ناحیه ایلام در راستای جاودانه کردن خاطرات هشت سال دفاع مقدس و برای بازدید از مناطق جنگی، راهی مناق جنگی غرب شدند.این اردو به منظور تجدید میثاق تکواندوکاران با آرمان های شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و با هدف شناخت هویت حقیقی سالهای دفاع مقدس راهی مناطق جنگی کشور شد.

 

          
 • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 26 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

بنابراعلام فدراسیون جهانی تکواندو (WTF)، تغییراتی در اوزان در نظر گرفته شده است براین اساس:

 

 پسران در اوزان (33 -، 37 - ، 41 -،45-، 49-، 53-، 57-،61 -، 65 -، 65 + )کیلوگرم

دختران در اوزان (29-،33-،37-،41-،44-،47-،51-،59-، 59 +) کیلوگرم

خواهد بود. کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو کشورمان رقابتهای قهرمانی کشور سال آینده هوگوپوشان نونهال را به منظور انتخاب برترین نفرات برای حضور در این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا بر اساس اوزان اعلام شده فوق و سنین ۱۲ الی ۱۴ سال،برگزار خواهد کرد.

گفتنی است: پیش از این مسابقات قهرمانی آسیا در رده سنی (11 الی 13) سال و دراوزان ( 33- ،36-،39-،42-،45-،48-،52-،56-،+56 ) کیلوگرم برگزار مي شد. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : دوشنبه 21 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

موفقیت بانوان ایلامی در آزمون ارتقاء کمربند کشوری دوره ۴۲ که به صورت هماهنگ کشوری مورخ ۱۸ اسفندماه ۹۱ در استان اصفهان برگزار شد ، را به ایشان، مربیان تکواندو و جامعه ورزشی استان تبریک می گوئیم.

 

آزمون دان ۲ به دان ۳   :                                                آزمون دان ۳ به دان ۴ :

کوثر ابراهیمی                                                            شهناز شریفی

زهرا جندیلی                                                              طناز ولدبیگی

حدیث زرگوش نیا

لیلا سجادی مهر

فاطمه کرد جمشیدی • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : چهارشنبه 16 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

یک دوره کلاس آموزشی ارتقاء داوری درجه دو تکواندو (کیوروگی ) كشوري در بخش آقايان ، از سه شنبه پانزدهم اسفند ماه به مدت سه روز به میزبانی ایلام در سالن تکواندو آغاز شد. در این دوره ۲۸ داور  از استان های مختلف و جناب اقای استاد ناصر باقری به عنوان مدرس حضور دارند.

آقایان عباس احمدی ، محمدرضا اسدی ، حمزه دوستی ، رضا رضایی ، دانش سیفی ، رضا شجاعی ، علی صادقی ، مهدی قاسمی ، عباس محمدزاده و لیث ناصری کیا از شهرستان ایلام در این دوره شرکت دارند. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 12 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

موفقیت آقایان حمزه دوستی ، سید سعداله نبوی نژاد و غلامرضا زارعی در آزمون ارتقاء کمربند مشکی دان ۵ را به ایشان و جامعه ورزش استان تبریک می گوییم.

هیئت تکواندو شهرستان ایلام • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 5 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

روز جمعه مورخه ۴/۱۲/۹۱ یکدوره مسابقه تکواندو به مناسبت روز مهندس یادواره زنده یاد مهندس پاکزاد عبدی و با حضور شهرستان های ایوان ، سقز و لرستان به میزبانی باشگاه ستارگان ایوان برگزار گردید که در نهایت تیم  باشگاه میعاد به عنوان نماینده شهرستان ایلام مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را ازآن خود کرد و تیمهای سقز و ستارگان الف به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافتند.

 

عناوین کسب شده توسط تکواندوکاران ایلامی :

 

۱ - جواد کاظمی مدال طلای وزن ۲۶-

۲ - امیرحسین بندش مدال طلای وزن ۲۸-

۳ - محمدنبی طاهریان مدال برنز وزن ۲۸-

۳ - محمدحسین بختی مدال برنز وزن ۳۰-

۴ - سینا ابراهیمی مدال نقره وزن ۳۶-

۵ - احسان رشیدی مدال نقره وزن ۳۹-

۶ - محمد شاه محدی مدال طلای وزن ۵۱- • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : چهارشنبه 2 اسفند1391,
دسته بندی : اخبار

هیئت تکواندو شهرستان ایلام ۳ نفر از دختران نوجوان ایلامی را به مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر کشور اعزام کرد. معمولا اعزام تیم های استانی جزء وظایف هیئت استان محسوب می گردد اما متاسفانه هیئت تکواندو استان ایلام از اعزام تیم نوجوانان دختر در مسابقات قهرمانی کشور امتناع کرد. بر این اساس با درخواست مربیان شهرستان ایلام و موافقت دکتر صادقی تیم سه نفره نوجوانان دختر توسط هیئت تکواندو شهرستان ایلام به مسابقات قهرمانی کشور اعزام گردید. مربیگری این تیم سه نفره را استاد ملکی بر عهده داشت که از زحمات و پیگیری های ایشان نیز قدردانی می گردد.

هفدهمین دوره مسابقات قهرماني كشور نوجوانان دختر که با حضور 210 تكواندو كار از 25 استان كشور،از صبح روز گذشته(جمعه)بیستم بهمن ماه در خانه تکواندو برگزار گردید. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 21 بهمن1391,
دسته بندی : اخبار

به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام ا... دهه مبارک فجر یکدوره مسابقه تکواندو با حضور 60 نفر از تکواندوکاران اعضای جوانان هلال احمر شهرستان ایلام روز جمعه 20 بهمن ماه در محل سالن رزمی باشگاه هلال احمر برگزار گردید که در پایان نفرات برتر اوزان مختلف به شرح ذیل مشخص گردیدند. در این دوره از مسابقات به نفرات اول و دوم احکام قهرمانی و جوایزی از طرف هلال احمر شهرستان ایلام اهدا گردید.

 

وزن

مقام اول

مقام دوم

25-

امید نقدی

نوید نوری

30-

رضا دهبالایی

رضا شیروانی

35-

رضا صابری نژاد

امیر حسین غلام نیا

40-

محمد موسی بیگی

احمدرضا کرمی

45-

کیانوش اسد زاده

علی محمدیان

50-

محمد نبی احمدی

رضا شوهانی

55-

حامد آبخفته

آرمان طاهریان

60-

سجاد خزلی

علی کرمی

 

             

              

  • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن1391,
دسته بندی : اخبار

در پایان بيست و سومين دوره مسابقات قهرماني كشور نوجوانان پسر که با حضور 270 تكواندو كار از 29 استان كشور، تیم تکواندو نوجوانان استان ایلام موفق به کسب دو مدال برنز توسط آقایان علی یاری زاده در وزن پنجم و امیر کریمی در وزن هشتم شد و در نهایت تیم اعزامی استان ایلام با کسب ۲۳ امتیاز در مجموع رتبه یازدهم تیمی مسابقات فوق را به خود اختصاص داد.
بيست و سومين دوره مسابقات قهرماني كشور نوجوانان پسر که با حضور 270 تكواندو كار از 29 استان كشور،از صبح روز گذشته(سه شنبه) در خانه تکواندو آغاز شده بود، با قهرمانی تیم البرز به پایان رسید.
در این دوره از مسابقات سی تیم از سراسر کشور حضور داشتند که در پایان رقابت ها البرز با کسب سه نشان طلا، یک نقره و یک برنز در مکان نخست قرار گرفت، مازندران با دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز، زنجان با دو طلا و یک برنز و تهران با سه نقره و دو برنز عناوین دوم تا چهارم را بدست آوردند. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 15 بهمن1391,
دسته بندی : اخبار

مرحله مقدماتي رقابتهاي انتخابي تيم ملي تكواندو در رده سني جوانان و بزرگسالان دقايقي پيش در خانه تكواندو به اتمام رسيد .

دومين روز از رقابتهاي انتخابي تيم ملي تكواندو آقايان در رده سني جوانان و بزرگسالان، صبح امروز يكشنبه پانزدهم بهمن ماه با حضور 82 هوگوپوش در اوزان زوج در خانه تكواندو برگزار شد كه در پايان آقای حمید یعقوبی از تکواندوکاران قهرمان و شایسته ایلامی به مرحله يك هشتم نهایی راه یافت. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 15 بهمن1391,
دسته بندی : اخبار

مرحله نهایی مسابقات انتخابی نوجوانان پسر استان روز  چهارشنبه  مورخ ۱۱بهمن ماه راس ساعت ۱۴صبح در محل استادیوم تختی شهرستان ایلام برگزار گردید که درپایان نفرات ذیل به عنوان تیم منتخب نوجوانان استان ایلام معرفی شدند : 

 

نفرات منتخب نوجوانان استان ایلام :

وزن اول:امیرحسین رشیدی(ایلام)

وزن دوم:امیرهوشنگ حیدری(ایوان)

وزن سوم:فرهان احمدی(ایوان)

وزن چهارم:محمدامین آقایی(ایلام)

وزن پنجم:علی یاری زاده(سرابله)

وزن ششم:فرهاد احمدی(ایلام)

وزن هفتم:سینا بهرمن(ایلام)

وزن هشتم:امیر کریمی(ایلام)

وزن نهم:کسری نوروزی (سرابله)

وزن دهم:محسن جوزی(ایلام)

 

لازم به ذکر است بيست و سومين دوره مسابقات قهرماني كشوري نوجوانان در بخش آقايان به مناسبت گراميداشت ايام الله دهه فجر، از روز سه شنبه 17 بهمن ماه به مدت دو روز به ميزباني خانه تكواندو تهران برگزار مي شود. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 14 بهمن1391,
دسته بندی : اخبار

کتاب 100 پرسش و پاسخ در زمینه آسیب های ورزشی جهت پاسخ دادن به سوالات بسیاری که در زمینه آسیب های ورزشی در ذهن ورزشکاران تداعی می شود و کمک به آنها برای دستیابی به سطح مطلوبی از سلامتی است.

این کتاب نوشته توماس ام.هاوارد ، گری دبلیو کی هو و جوش لویس در سال ۲۰۰۸ چاپ شده و ترجمه آن توسط دکتر علی صادقی ، نبی شمسایی و افشین مقدسی انجام گرفته است. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 8 بهمن1391,
دسته بندی : اخبار

 اردوی آمادگی تیم منتخب نوجوانان پسر استان روز سه شنبه صبح مورخ ۱۰ بهمن ماه راس ساعت ۹ صبح در محل استادیوم تختی شهرستان ایلام برگزار خواهد شد و مرحله انتخاب نهایی نفرات در خلال برگزاری اردو انجام می گردد. ضمناً ارائه فرم پیوست ج جهت حضور در اردوی انتخابی استان الزامی است.

لازم به ذکر است بيست و سومين دوره مسابقات قهرماني كشوري نوجوانان در بخش آقايان به مناسبت گراميداشت ايام الله دهه فجر، از روز سه شنبه 17 بهمن ماه به مدت دو روز به ميزباني خانه تكواندو تهران برگزار مي شود.

 

نفرات دعوت شده شهرستان ایلام :

 

امیرحسین رشیدی (جهان آرا)                                        محمدجواد احمدی (جهان آرا)

محمدحیدربیگی (هلال احمر)                                         محمدامین علیدادی (فدک)

محمدشامحمدی (میعاد)                                               محمدامین آقائی (جهان آرا)

احمدرضابسامی (الغدیر)                                                علی کرمی (هلال احمر)

آرش بساط شیر (امید)                                                  فرهاد احمدی (هلال احمر)

احمدامامی (الغدیر)                                                       سینابهرمن (معراج)

امیرکریمی (الغدیر)                                                        محمدادیب حسینی (الغدیر)

محسن جوزی (الغدیر) • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : دوشنبه 25 دی1391,
دسته بندی : اخبار

کلاس داوری ارتقاء درجه داوری از سه به دو کیوروگی در بخش آقایان به ميزباني استان ایلام برگزار خواهد شد. بنابر اعلام هیئت تکواندو استان به منظور ارتقا سطح دانش و درجه داوران استان، یک دوره کلاس آموزشی ارتقا درجه داوری سه به دو به صورت كشوري در ایلام برگزار می گردد.

با توجه به هزینه های بالای برگزاری کلاس های ارتقاء در سایر استان ها، امید است کلیه داوران واجد شرایط با شرکت در دوره فوق از برگزاری این کلاس حمایت نمایند. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : دوشنبه 25 دی1391,
دسته بندی : اخبار

پس از تشکیل جلسه شورای فنی فدراسیون به منظور تصمیم گیری در خصوص هدایت هوگوپوشان ملی پوش کشورمان در مسابقات قهرمانی جهانی 2013، سرمربیان تیم های ملی تکواندو کشورمان مشخص شدند.

پس از تشکیل جلسه شورای فنی فدراسیون تکواندو، به منظور بحث و بررسی شرایط و لحاظ نمودن رویداد مهم پیش رو ، پس از بررسی کارنامه و عملکرد مربیان حاضر در مسابقات لیگ، به منظور هدایت تیم های ملی آقایان و بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان2013 که در تاریخ 25 تا 31 تیر سال آینده در کشور مکزیک برگزار می شود، سرمربی تیم های ملی تکواندو کشورمان مشخص شدند.

بر این اساس مرتضی کریمی به عنوان سرمربی تیم ملی در بخش آقایان و مریم آذرمهر نیز به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان سکان هدایت تیم ملی تکواندو را به دست گرفتند. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 10 دی1391,
دسته بندی : اخبار
در روز اول رقابتهای تکواندو دانشجویان پیام نور کشور تیم ایلام به مربیگری آقایان صادقی و الفتی با ۵ بازیکن به میدان رفتند که حاصل آن یک مدال طلا توسط آقای حجت جهانگرد نیا در وزن سوم و یک برنز آقای محسن عباسی در وزن هفتم بود.ضمن تبریک به این عزیزان ارزوی موفقیت برای ۳ وزن باقیمانده را داریم.


 • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 10 دی1391,
دسته بندی : اخبار

 

«چه بسيار فرق است ميان كاري كه لذتش برود و گناهش بماند و كاري كه رنجش برود و اجرش اندوخته شود.»                                                        رسول اكرم (ص)

 

هيئت تكواندو شهرستان ايلام در ارديبهشت ماه سال 1386 با تفكيك اداره تربيت بدني شهرستان ايلام از استان ، و در راستاي دستورالعمل اداره كل تربيت بدني استان مبني بر تشكيل هيئت هاي ورزشي شهرستان ايلام تاسيس گرديد.

پس از تاسيس هيئت تكواندو شهرستان ايلام ، با معرفي تربيت بدني و تاييد هيئت استان، آقاي علي اكبر صادقي به عنوان مسئول اين هيئت انتخاب گرديد و فعاليت خود را در كليه زمينه هاي سازماني ، آموزشي ، مسابقات ، آزمون و ...  را با هدف پيشبرد و توسعه ورزش تكواندو در شهرستان ايلام آغاز كرد و هم اكنون پس از گذشت 6 سال و همكاري و همدلي كليه مربيان ، داوران ، ورزشكاران و دستاندركاران اين رشته و با وجود مشكلات فراوان مادي و حمايتي به كار خود ادامه مي دهد تا سهم كوچكي در سربلندي و افتخارآفريني  ورزشكاران ايلامي در ميادين مختلف ورزشي را داشته باشد.

 

     در ذيل گوشه اي از فعاليت هاي هيئت تكواندو شهرستان ايلام در اين چند سال  ارائه مي گردد كه شايد براي برخي ناچيز باشد ولي در محدوده يك هيئت ورزشي شهرستان چه بسا بزرگ خواهد بود.

 

1.      راه اندازي دفتر هيئت تكواندو شهرستان با تجهيزات كامل دفتري با هزينه نزديك به 000/000/20 ريال . (لازم به ذكر است هيئت تكواندو اولين هيئت ورزشي در شهرستان ايلام بود كه تشكيل دفتر هيئت داد.)

 

2.      تشكيل چارت اعضاي هيئت تكواندو شهرستان ايلام و انتصاب مسئولين كميته هاي مختلف.

 

3.      خريد يك دستگاه رايانه و چابگر با قابليت فكس و اسكن به مبلغ 000/000/12 ريال.

 

4.      راه اندازي وب سايت هيئت (www.tkd-ilam.orq.ir) جهت ارائه كليه فعاليت ها و درج اطلاعيه ها و انعكاس اخبار مربوط به فعاليت هاي هيئت در كمترين زمان ممكن.

 

5.      راه اندازي سامانه پيامكي (30004۹۰۵) جهت اطلاع رساني برنامه هاي هيئت در اسرع وقت و همچنين ارسال پيام هاي تبريك و تسليت در مناسبت هاي مختلف به مربيان ، داوران و ورزشكاران شهرستان ايلام.

 

6.      خريد يك دستگاه سيستم جديد داوري به مبلغ 000/000/30 ريال.

 

7.      خريد يك دستگاه باسكول ديجيتال ويژه وزنكشي مسابقات به مبلغ 000/000/5 ريال.

 

8.      تشكيل جلسه با مسئولين اداره ورزش شهرستان و استان و اجراي كليه دستورالعمل ها و بخشنامه هاي ارسالي و مربوطه.

 

9.      حضور در جلسات روساي هيئت ها و مسئولين هيئت استان.

 

10. تشكيل جلسات داخلي با مربيان و اعضاي كميته هاي مختلف هيئت.

 

11. راه اندازي نشريه سكوي برتر در سال 1386با همكاري تربيت بدني استان و شهرستان ايلام و سردبيري دكتر صادقي و چاپ در تيراژ 1000 نسخه و توزيع در بين كليه هيئت هاي ورزشي استان.

 

12. راه اندازي دو كلاس تمرين جهت آقايان و دو كلاس تمرين جهت بانوان در سالن مخصوص  هيئت تكواندو شهرستان ايلام.

 

13. تشكيل پايگاه قهرماني شهرستان جهت تمرينات منسجم و مستمر قهرمانان شهرستان ايلام با بكارگيري مربيان مجرب آقايان بهزاد مسعودي ، ليث ناصري كيا و عباس احمدي.

 

14. هماهنگي با اداره ورزش وجوانان شهرستان ايلام جهت تمرين با وزنه تكواندوكاران (آقايان وبانوان) در سالن اختصاصي بدنسازي اداره ورزش و اخذ قرارداد با مربي بدنساز.

 

15. ارتقاء باشگاه هاي تكواندو ايلام از نظر كمي و كيفي به طوري كه از 6 باشگاه آقايان و 4 باشگاه بانوان به 14 باشگاه آقايان و 8 باشگاه بانوان افزايش يافته است.

 

16. ساماندهي باشگاه هاي سطح شهر در خصوص نقل و انتقال ورزشكاران با رضايتنامه مربي مربوطه و ثبت در دفتر هيئت.

 

17. بازديد از باشگاه هاي سطح شهر با حضور در تمرينات و بررسي سطح كيفي و مشكلات موجود.

 

18. همكاري و تعامل با ارگان ها وسازمانهاي مختلف شهرستان ايلام (آموزش و پرورش ، سپاه و بسيج  ، هلال احمر ، نيروي انظامي ، دانشگاه ها و ...) جهت برگزاري مسابقات تكواندو مربوطه در سطح شهرستان ايلام و اعزام به مسابقات منطقه اي و كشوري.

 

19. برگزاري آزمون هاي ارتقاء كمربند سبز به آبي به صورت متمركز و دوره اي در سال 90.

 

20. تجليل از مربيان فعال شهرستان به مناسبت روز معلم با حضور در كلاس تمرين ايشان و اهداء هدايا.

 

21. تجليل از قهرمانان و مدال آوران و اهدا لوح تقدير و هداياي نقدي و غير نقدي.

 

22. برگزاري مسابقات قهرماني شهرستان در رده هاي سني مختلف و تهيه و توزيع لوح تقدير ، مدال قهرماني و هدايا و همچنين معرفي و اعزام تيم هاي منتخب به مسابقات انتخابي استان.

 

23. برگزاري مسابقات ليگ تكواندو شهرستان ايلام براي اولين بار كه با استقبال پورشور مربيان و ورزشكاران شهرستان ايلام قرار گرفت به طوري كه 238 تكواندوكار در قالب 12 تيم به مدت 10 هفته با هم به رقابت پرداختند. در پايان اين دوره از مسابقات به تيم هاي اول تا سوم كاپ و حكم قهرماني اهدا گرديد.

 

24. حضور در برنامه هاي فرهنگي در سطح شهرستان در مناسبت هاي ملي و مذهبي (راهپيمايي ، عزاداري و ...)

 

25. برگزاري برنامه هاي تفريحي، ورزشي از قبيل اردوهاي يكروزه و رزرو استخر جهت ايجاد انگيزه و شور و نشاط در مربيان و ورزشكاران و همچنين ايجاد فضاي صميمي در بين ايشان.

 

26. اجراي طرح آمايش ورزش تكواندو به سفارش اداره ورزش و امور جوانان با محور استعداديابي كه پس از برگزاري تست هاي مربوطه طي دو مرحله ، تعداد  22 نفر از پسران و 10 نفر از دختران در رده هاي سني خردسالان و نونهالان انتخاب و تمرينات خود را زير نظر مربيان منتخب آغاز كردند.

 

27. هماهنگي و تعامل با جمعيت هلال احمر و اخذ موافقت جهت حمايت مادي و معنوي تيم تكواندو نونهالان ايلام جهت حضور در مسابقات ليگ نونهالان كشور(جام شكوفه ها). لازم به ذكر است تيم مذكور به مدت چهار هفته در مسابقات ليگ حضور داشت و با يك برد ، يك مساوي و دو باخت از راهيابي به مرحله بعد بازماند.

 

28. تعيين پاداش نقدي (مدال طلا : 000/000/2 ريال ، مدال نقره : 000/000/1 ريال ، مدال برنز : 000/500 ريال) جهت مدال آوران كشوري و همچنين مربيان ايشان جهت ايجاد انگيزه حضور پرشور در مسابقات انتخابي و ايجاد رقابت در بين مربيان و ورزشكاران و پرداخت پاداش مذكور با حضور در باشگاه ها.

 

29. فعاليت هاي مالي : پرداخت حق الزحمه مربيان هيئت ، داوران و پزشك مسابقات ، كادر اجرايي و تداركات ، حق الزحمه ممتحنين ، هزينه چاب بنرهاي تبريك و تسليت ، هزينه گازوئيل سالن ورزشي ،  هزينه خريد هدايا ، جوايز نقدي و غير نقدي ، هزينه خريد مدال و كاپ هاي قهرماني ، هزينه اعزام تيم هاي منتخب (اياب و ذهاب ، تغذيه و ...) ، هزينه تهيه البسه ورزشي و تغذيه جهت منتخبين طرح آمايش ، هزينه خريد تعمير ميت هاي سالن هيئت  و هزينه هاي جانبي هيئت و ...

 

30. هيئت تكواندو شهرستان ايلام هم اكنون داراي 29 مربي و 35 داور رسمي فدراسيون تكواندو و بيش از 1000 ورزشكار در كليه رده هاي سني مي باشد كه همه ساله جزء بالاترين آمار ورزشكار سازمان يافته در سطح شهرستان و استان محسوب مي گردد.

 

در پايان از كليه مربيان ، داوران و ورزشكاران عزيز كه با درایت و جدیت تمام در عرصه ورزش تكواندو شهرستان ايلام همت داشته اند و تمامي فعاليت هاي فوق در گذشته و آينده مرهون زحمات كليه اين عزيزان است صمیمانه تقدیر بعمل می آوريم. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 10 دی1391,
دسته بندی : اخبار
با توجه به نزدیکی انتخابات هیئت تکواندو استان  بر آن شدیم که بیوگرافی مختصری از دکتر علی صادقی به عزیزان جامعه تکواندو استان ارائه کنیم.امیدواریم که مورد استفاده قرار گیرد.

علی اکبر صادقی با 22 سال سابقه تکواندو و دان 5 این رشته دارای دکتری تخصصی مدیریت و برنامه ریزی در تربیت بدنی –دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند.ایشان مولف 4 کتاب در زمینه های ورزش و روانشناسی و همچنین دارای 3 مقاله بین المللی و چندین مقاله داخلی است.از سوابق مدیریتی ایشان میتوان به ریاست 6 ساله هیئت تکواندو شهرستان ایلام وهمچنین عضویت در کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون تکواندو و همچنین عضویت در شورای آموزشی دانشگاه اشاره کرد.4 سال مدیریت تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و همچنین مشاور جوانان فرمانداری سیستان و بلوچستان و ایلام و همچنین تدریس در دانشگاههای ایلام-پیام نور-علوم پزشکی-آزاد اسلامی-باختر و تربیت معلم تهران نیز از دیگر سوابق ایشان است.

در عرصه سوابق ورزشی نیز میتوان به 2 مدال نقره و برنز دانشجویان دانشگاههای تهران و مدال نقره تیمی دانشجویان پیام نور کشور و همچنین 13 سال مربیگری تکواندو با درجه 2 و همچنین داوری درجه 2 اشاره کرد.ایشان مربی بدنساز اکثر رشته ای ورزشی استان(تکواندو-والیبال-بسکتبال-شنا-تنیس روی میز-تنیس خاکی-ایروبیک-بوکس-و..) و نیز مدرس دوره های تئوری مربیگری استان از جمله روانشناسی ورزشی-رشد و تکامل حرکتی-تجزیه و تحلیل حرکتی –آمادگی جسمانی-تغذیه و... هستند.

عضویت در شورای ورزش سازمان ورزش و جوانان استان ایلام نیز نشان از قابلیت های بالای ایشان دارد.

در آخر نیز لازم است از خدماتی که در دوره ریاست ایشان بر هیئت تکواندو شهرستان ابلام انجام شده مختصرا ذکر گردد که شامل:

اختصاص یک اتاق مجزا به هیئت تکواندو شهرستان-خرید سیستم داوری.باسکول و همچنین تهیه تشک تکواندو جهت تمرین هنر آموزان این رشته-تشویق مربیان و داوران نمونه و تجلیل از ایشان به مناسبت های مختلف-احیاء پایگاه تکواندو و برگزاری لیگ تکواندو شهرستان ایلام میباشد. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 2 دی1391,
دسته بندی : اخبار

صبح روز پنجشنبه ۳۰ آذرماه دور دوم تمرینات اعضای طرح آمایش ورزش تکواندو در محل باشگاه جهان آرا برگزار گردید. لازم به ذکر است دکتر صادقی با حضور در باشگاه جهان ارا از نزدیک شاهد تمرینات این تیم بود و از تشکیل این گروه ابراز خرسندی کرد و آینده ای روشن برای ورزش تکواندو با حضور استعدادهای این گروه پیش بینی کرده و ورزشکاران را جهت مداومت و حضور مستمر در تمرینات تشویق و از پشتیبانی مادی و معنوی هیئت تکواندو شهرستان ایلام از این طرح خبر داد. در پایان نیز از زحمات و پیگیری های استاد احمدی مربی طرح مذکور قدردانی نمود. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : سه شنبه 28 آذر1391,
دسته بندی : اخبار

روز دوشنبه ۲۷ آذر ماه مسابقات انتخابی دانشجویان پیام نور ایلام در سالن تختی برگزار گردید و نفرات ذیل به عنوان اعضای تیم تکواندو دانشگاه پیام نور ایلام انتخاب شدند. لازم به ذکر است ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور ۷ الی ۱۱ دی  ماه به میزبانی استان گلستان برگزار می گردد.

 

وزن اول : امیر فتاحی                                                  سرمربی : دکتر علی صادقی

وزن دوم : فرشاد رستمی                                            مربی : علی الفتی

وزن سوم : حجت جهانگردنیا

وزن چهارم : نعیم جهانگیری

وزن پنجم : سعید یعقوبی

وزن ششم : محسن براتی

وزن هفتم : محسن عباسی

وزن هشتم : محمدرضا ترخان • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : دوشنبه 27 آذر1391,
دسته بندی : اخبار

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت تکواندو استان كرمانشاه، پيمان رفعتي بعنوان رئیس هیئت تکواندو این استان انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی رئیس هيئت تکواندو استان كرمانشاه ظهر امروز باحضور سيد محمد پولادگر رئيس فدراسيون تکواندو، عباس اماني شهرك مدير کل ورزش و جوانان استان كرمانشاه،آرش فرهاديان ريئس كميته امور استانها و مجامع و ديگر اعضاي مجمع درسالن "شهيد هاديان" محل جلسات اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد.

در این مجمع رضا شيروندي، پيمان رفعتي، عباس عباسي و شهرام منوچهرآبادي به عنوان کاندیدای احراز سمت ریاست هیئت تکواندو این استان حضور داشتند كه رضا شيروندي و منوچهر آبادي قبل از برگزاري مراسم رای گیری انصراف خود را اعلام كردند.

در پایان مجمع پيمان رفعتي با کسب 11 رای از 16آرای ماخوذه برای چهار سال به عنوان رئیس هیئت تکواندو این استان انتخاب شد، همچنین عباس عباسي دیگر کاندیدای احراز این سمت 4 رای را به خود اختصاص داد.

  • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 25 آذر1391,
دسته بندی : اخبار

جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب رییس هیئت تکواندو استان ایلام به آدرس :

 

http://tk2.blogfa.com/

 

مراجعه فرمایید. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : دوشنبه 20 آذر1391,
دسته بندی : اخبار

روز یکشنبه ۱۹ آذر ماه دکتر صادقی ریاست محترم هیئت تکواندو شهرستان ایلام با حضور در باشگاه تکواندو هلال احمر از جناب آقای یوسفی ریاست محترم هلال احمر شهرستان ایلام به خاطر پشتیبانی و حمایت ایشان از ورزش پرطرفدار تکواندو و اعزام تیم تکواندو هلال احمر ایلام به مسابقات لیگ نونهالان کشور تجلیل نمود. 

در ابتدای این مراسم آقای کرمی مربی باشگاه هلال احمر ضمن عرض خیر مقدم، گوشه ای از فعالیت ها و افتخارات باشگاه را عنوان نمود و در ادامه دکتر صادقی به بیان جایگاه ورزش تکواندو، علی الخصوص باشگاه تکواندو هلال احمر در استان پرداخت.

جناب آقای یوسفی نیز به رسالت و وظیفه اصلی مسئولین در خدمت رسانی به جوانان و نوجوانان این شهر اشاره کرد و گفت با وجود محدودیت های اداری موحود ،  از تیم تکواندو هلال احمر حتی الامکان حمایت خواهد کرد.

در پایان نیز لوح تقدیر و هدیه ای از طرف هیئت تکواندو شهرستان ایلام به آقای یوسفی اهدا گردید. 

 

      • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : سه شنبه 7 آذر1391,
دسته بندی : اخبار

روز چهارشنبه دکتر علی صادقی رییس هیئت تکواندو شهرستان ایلام با حضور در باشگاه ساعی از تکواندوکار خردسال ایلامی سارا پورنجفی دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی خردسالان کشور و همچنین مربی ابشان سرکار خانم استاد فرزانه ملکی تقدیر نمود. ایشان با اشاره به جایگاه تکواندو بانوان در ورزش استان و کشور از زحمات بی دریغ و بدون چشم داشت خانم ملکی و سایر مربیان بانوان در سطح شهر ایلام تشکر و تکواندوکاران را به قدردانی از مربیان خود تشویق نمود که انشاا... در سالهای آتی شاهد مدال های رنگارنگ و بیشتر از بانوان باشیم.

در پایان نیز با توجه به اعلام پاداش مدال آوران و مربیان مبالغ نقدی مربوطه به خانم پورنجفی و استاد ملکی اهدا گردید.

لازم به ذکر است که سرکار خانم شکوفه ملکی (دارنده مدال نقره دانشجویان کشور) و خانم مهتاب احمدی (دارنده مدال برنز مسابقات بسیج نوجوانان کشور) زیر نظر استاد ملکی مشغول به تمرین می باشند.    • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : دوشنبه 6 آذر1391,
دسته بندی : اخبار

امروز پنج شنبه مورخ ۲ آذرماه ۹۱ جلسه کمیته انضباطی با حضور کلیه اعضای کمیته در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزار شد که در پایان احکام زیر صادر گردید: که در ادامه مطلب می توانید مشاهد کنید

 1. محمد مهدی صیدخانی بر اساس ماده ۲۳ بندهای هـ و ح به مدت ۲ سال از کلیه فعالیت های تکواندو همراه با تنزیل یک درجه جکم کمربند ایشان اعلام گردید و همچنین مقرر شد حکم ایشان در مسابقات قهرمانی استان قرائت و در کلیه باشگاههای سطح استان و کلیه استانها ارسال شود.
 2. احسان میرزابیگی محرومیت ۳ ماهه از تمام فعالیت های تکواندو
 3. ادریس ملکی تذکر کتبی با درج در پرونده
 4. میلاد حیدری به علت رخ دادن تخلف در حوزه شهرستان ایوان به کمیته انضباطی هیئت شهرستان ایوان محول گردید.
 5. محمد جواد کرمی تذکر کتبی با درج در پرونده


 • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : دوشنبه 6 آذر1391,
دسته بندی : اخبار

تیم ایران در شانزدهمین دوره مسابقات جام جهانی عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرد. تیم کره جنوبی به عنوان قهرمانی این رقابت ها رسید.

شانزدهمین دوره مسابقات جام جهانی تکواندو به صورت رسمی از روز جمعه سوم آذر ماه  با حضور 161 تکواندوکار در قالب 13 تیم در بخش مردان به میزبانی آروبا در ورزشگاه "سنترو دپورتیو" شهر سانتاکروز آغاز شد  که تیم ملی ایران در اولین دیدار خود توانسته بود با نتیجه 25 بر 5 از سد تیم دومینیکن گذشته و در ادامه با نتیجه 18 بر 15 مقابل تیم روسیه به پیروزی برسد.

در مرحله یک چهارم نهایی آمریکایی ها به دلیل آسیب دیدگی  دو تکواندو کار خود حاضر به مبارزه با تیم ملی ایران نشدند تا تیم ملی ایران راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در مرحله نیمه نهایی نیز هگو پوشان کشورمان توانستند با حساب 19 بر 18 از سد تیم چین گذشته  و به فینال شانزدهمین دوره مسابقات جام جهانی  راه یابند.

(یوسف کرمی، علیرضا نصر آزادانی، بهزاد ایلخانی، مهران عسگری، وحید عیسی بیگلو، روح الله طالبی، مسعودحجی زواره، فرزاد عبدالهی و جلال خدامی) به عنوان نمایندگان کشورمان و(فریبرز عسگری به عنوان سرمربی، مهدی بی باک مربی، علی محمد بسحاق مربی بدنساز، هادی ساعی مدیر فنی وغلامحسن ذوالقدری به عنوان سرپرست) ترکیب تیم ملی را برای حضور در این مسابقات تشکیل می دهند. • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 28 آبان1391,
دسته بندی : اخبار
در جریان مسابقات انتخابی نوجوانان استان در فینال وزن اخر حضور یک تکواندو کار معلول به نام محسن عبدی برای حاضرین بسیار جالب بود.

ایشان که از ناحیه دست راست دچار معلولیت هستند توانستند به فینال راه پیدا کنند و در یک بازی نزدیک به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کنند.گذشته از نتیجه بسیار عالی ای که این بازیکن کسب کردند.حضور ایشان در ورزش سختی مثل تکواندو که نیاز به پشتکار بسیار زیادی دارد قابل تحسین است.

جا دارد از زحمات این بازیکن و همچنین مربی ایشان جناب استاد مونس شیر محمدی و همچنین خانواده این عزیز که ایشان را حمایت کرده اند تشکر و قدر دانی کنیم.بدون شک حضور چنین افرادی در ورزش الگوی بسیار خوبی برای سایر معلولین خواهد بود که معلولیت را محدودیت ندانند و با حضور در ورزش و بین ورزشکاران همیشه سالم و سر حال بوده و برای جامعه مفید باشند.و از جامعه تکواندو شهرستان ایوان و رزشکاران این رشته نیز باید تشکر و قدر دانی کرد که ایشان را در جمع خود پذیرفته و بدون شک در پیشرفت ایشان سهم بسزایی داشته اند.

منبع : http://tkdjahanara.blogfa.com • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : یکشنبه 28 آبان1391,
دسته بندی : اخبار

پس از برگزاری مسابقات انتخابی، از سوی کمیته فنی افراد مشروحه ذیل جهت شرکت در اردوی تیم منتخب نوجوانان استان انتخاب و به اردو دعوت گردیدند. ضمناً زمان و مکان اردوی مذکور متعاقبا اعلام می گردد.

 

۱- امیرحسین رشیدی (باشگاه جهان آرا)                 ۹- آرش بساط شیر (باشگاه امید)

۲- محمدجواد احمدی (باشگاه جهان آرا)                  ۱۰- فرهاد احمدی (باشگاه هلال احمر)

۳- محمد حیدربیگی (باشگاه هلال احمر)                 ۱۱- احمد امامی (باشگاه الغدیر)

۴- محمدامین علیدادی (باشگاه فدک)                     ۱۲- سینا بهرمن (باشگاه معراج)

۵- محمد شامحمدی (باشگاه میعاد)                       ۱۳- امیر کریمی (باشگاه الغدیر)

۶- محمدامین آقائی (باشگاه جهان آرا)                    ۱۴- محمدادیب حسینی (باشگاه الغدیر)

۷- احمدرضا بسامی (باشگاه الغدیر)                       ۱۵- محسن جوزی (باشگاه الغدیر)

۸- علی کرمی (باشگاه هلال احمر)

لازم به ذکر است که حسب موافقت دکتر صادقی، ریاست هیئت تکواندو شهرستان ایلام به مربیان شهرستان ایلام  به ازای هر ورزشکار که در تیم منتخب فیکس و به مسابقات کشوری اعزام شود مبلغ ۰۰۰/۵۰۰ ریال بعنوان پاداش اهدا می گردد.

 

ضمناً پاداش تعیین شده جهت مدال آوران کشوری و مربیان ایشان برجای خود باقیست :

- مدال طلا : ۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال

- مدال نقره : ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال

- مدال برنز : ۰۰۰/۵۰۰ ریال


  • نويسنده : تکواندو ایلام
 • تاريخ : شنبه 27 آبان1391,
دسته بندی : اخبار

روز پنج شنبه مورخ ۲۵ آبانماه ۱۹ مسابقات قهرمانی نوجوانان استان با حضور ۱۰۳ تکواندوکار از شهرستانهای آبدانان ، ایلام ، ایوان ، چرداول ، دهلران ، دره شهر و ملکشاهی در سالن شهدای قلاویزان از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر برگزار گردید که در پایان نفرات زیر حائز مقام اول تا سوم وزن خود شدند.

 

وزن

اول

دوم

سوم

سوم مشترک

-۴۵

امیر حسین رشیدی-ایلام

مهدی احمدی-ایوان

محمد حیدربیگی-ایلام

محمد حسین حاصلی-آبدانان

-۴۸

امیر هوشنگ حیدری-ایوان

محمد امین علیمرادی-ایلام

مسعود صیدی-دره شهر

علی سلیمانی-دره شهر

-۵۱

محمد شاه محمدی-ایلام

مسعود کارگر-دهلران

فرحان احمدی-ایوان

امیر حسین رحیمی-ایلام

-۵۵

محمد امین آقایی-ایلام

احمد رضا بسامی-ایلام

علی کرمی-ایلام

حمیدرضا نصرت پور-ایلام

-۵۹

علی یاری زاده-چرداول

ایوب بازدار-دهلران

آرش بساط شیر-ایلام

پیمان باقر نژاد-ایلام

-۶۳

فرهاد احمدی-ایلام

مهدی مرادی-آبدانان

میثم رحیمی-ایلام

محمد حسین مرادی-آبدانان

-۶۸

امیر کریمی-ایلام

حمید رضا ولی اللهی-ملکشاهی

سید مجید رضایی-ایلام

آرمان دادوند- ایلام

-۷۳

 

 

 

 

-۷۸

کسری نوروزی-چرداول

علی رحیمی پناه-ایلام

 

 

۷۸

محسن جوزی-ایلام

محسن عبدی-ایوان

محمد حسین بابایی-ایلام

سید محمد ادیب حسینی-ایلام

  • نويسنده : تکواندو ایلام